5% rabatu na „dzień dobry”!
Zapisz się na nasz newsletter i korzystaj ze zniżek
Do każdego zamówienia
GRATIS DO WYBORU!
Medalik św. Benedykta
lub Naklejka na samochód
Przepięknie ilustrowana pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca.
Starannie wybrane komentarze pochodzą z bestsellerowego tytułu YOUCAT. Katolicki katechizm dla dzieci i rodziców. Ich Autorzy to… św. Jan Paweł II i papież Franciszek.
Książeczka zawiera najważniejsze modlitwy dla dzieci w tym wieku.
Jest w niej też miejsce na życzenia od najbliższych, pamiątkowe rubryczki na datę pierwszej spowiedzi św. oraz datę najważniejszego dnia – Pierwszej Komunii Św.
Zawiera kopertę!
Nie zwlekaj!
Zainwestuj w dobrą książkę lub płytę i wykorzystaj zawarte w niej treści, a pchniesz swoje życie do przodu.
Przejmij ster i kieruj swoje życie w dobrą stronę!
Czy możesz zaufać jakości księgarni Izajasz? Możesz! Jestem o tym przekonany. Ale chcę, abyś i Ty był o tym przekonany. Przeczytaj opinie naszych czytelników »
Staram się, aby w ofercie księgarni Izajasz były tylko wartościowe książki. Posiadamy pełną ofertę książek Jacka Pulikowskiego, o Augustyna Pelanowskiego i wielu innych autorów chrześcijańskich.
Polecam też duży wybór różnych wydań Pisma Świętego: z paginatorami i bez, z komentarzami i z dużą, czytelną czcionką.
Radek Rudziński
właściciel