
Do każdego zamówienia
GRATIS DO WYBORU!

Medalik św. Benedykta
lub

Naklejka na samochód
Jak wygrać szczęście?
Instrukcja obsługi
Jacek Pulikowski
Pozycja chwilowo niedostępna.
Więcej o książce Jak wygrać szczęście?
Czym jest szczęście? Co powinien robić człowiek? Szczęśliwy traf czy wypracowane szczęście? Talent do szczęścia? Szczęście a nałogi, szczęście a marzenia, a mądrość, a cierpienie... Różnorodność dróg do szczęścia. Szczęście pełne i ostateczne. Kogo nazwiemy człowiekiem szczęśliwym? Człowiek szczęśliwy to ten, który jest... no właśnie - o tym jest ta książka.
To już siódma książka z serii nagrodzonej w 2005 r. nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Żywy, prosty język. Krótkie rozdziały, nieprzegadane. Konkret. Kolorowe zdjęcia – wymowne, dopasowane do tekstu. Nowoczesne opracowanie graficzne. Doskonale nadaje się na prezent.
Szczegóły techniczne
- stron: 84
- format: 15 x 15
- oprawa: twarda
- ISBN: 9788374240840
Napisz, co myślisz o tej książce
Jeszcze nikt nie wyraził swojej opinii o tej książce. Jest jej bardzo smutno.
Bądź pierwszy! Uczyń ją szczęśliwą!
O autorze
Jacek Pulikowski
Zobacz więcej książek, których autorem jest Jacek Pulikowski »
Książki Jacka Pulikowskiego cieszą się od wielu lat nieprzerwanym powodzeniem. Jacek Pulikowski to człowiek z ogromnym doświadczeniem w zakresie poradnictwa rodzinnego. Ale co się tak naprawdę kryje za tymi słowami? To, że pan Jacek wie wszystko, a przynajmniej naprawdę dużo, na temat różnic między kobietą a mężczyzną i wie jakie problemy w małżeństwie mogą z tego wyniknąć. Mamy to szczęście, że swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo chętnie się dzieli. Jest mówcą, głoszącym konferencje dla narzeczonych, małżonków, nauczycieli a nawet dla teściów. Jest autorem wielu książek o małżeństwie, rodzicielstwie, płodności i czystości. Wszystkie jego książki są prawdziwe, są pisane z życia.
Książki, które mogą Cię zainteresować
Prawo Murphy'ego mówi, że sprawy pozostawione samym sobie mają tendencję, aby zamieniać się ze złych na jeszcze gorsze.
Dlatego nie zwlekaj! Zainwestuj w dobrą książkę lub płytę i wykorzystaj zawarte w niej treści, a pchniesz swoje życie do przodu. Przejmij ster i kieruj swoje życie w dobrą stronę!
